Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu 'nun (EPDK), elektrikte Son Kaynak Tedarik Tarifesi tüketim limitini 2020 takvim yılı için yıllık  10.000.000 kWh 'ten  7.000.000 kWh’a düşürülmüş olup,  sürekli düşürülmesi planlanmaktadır.  Bu limitin üzerinde tüketimi olan aboneler yüksek tüketimli aboneler olarak kabul edilerek ‘Son Kaynak Tedarik’ tarifesiyle faturalandırılır. 


SKTT (Son Kaynak Tedarik Tarifesi) kısaltmasıyla anılan bu tarifenin oluşturabileceği beklenmedik maliyetler nedeniyle satın alma aşamasından fatura takibine kadar tüm süreçlerin uzman gözüyle takip edilmesini, SKTT risklerini minimize etmek ve doğru elektrik tedariki yapılmasını sağlamak için AZA Enerji Danışmanlık  ideal bir partnerdir. 


Son Kaynak Tedarik Tarifesi  satın almasının içerisinden çıkamıyorsanız, AZA Enerji Danışmanlık bu konuda yapılması gerekenleri sağlanmaktadır. İhale doküman hazırlığı, teklif toplama aşamasından başlayarak, toplanan tekliflerin değerlendirilmesi, tedarik sözleşme müzakeresi  ve sözleşme sonrasında faturaların kontrol edilmesi süreçleri için fiyat teklifi alabilirsiniz.
 

AZA Enerji Danışmanlık sizin için Son Kaynak Tarifesini takip ediyor. Fiyat teklifi almak için iletişime geçin.  


Bu Konuyla İlgili Anahtar Kelimeler  
Son Kaynak Tedarik Tarifesi, Son Kaynak Tedarik Satın alması,  Son Kaynak Tedarik Tarifesi Nedir? Son Kaynak Tarifesi Nedir? Son Kaynak Tedarik Tarifesi Nasıl Uygulanır? Son Kaynak Tedarik Tarifesinin Düzenlenmesi, 2020 Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı, Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı Son Kaynak Tedarik Satın alması Son Kaynak Tedarik Tarifesi Nedir? 

aza-enerji-Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı

 AZA Enerji Danışmanlık - AZA Enerji, 

Son Kaynak Tedarik Tarifesi Danışmanlığı