Enerji Etüdü ve Tasarrufu

Her geçen gün yükselen enerji fiyatları, artan maliyet baskısı ve çoğalan iklim koruma farkındalığı, hiç şüphesiz tüm yöneticiler için enerji verimliliği ve tasarruf tedbirlerini kilit öneme sahip bir işletme sorunu haline getiriyor. Alanında rakipsiz AZA Enerji Danışmanlık, işletmenizin tüm elektrik şebekesini tetkik ederek enerji kullanım yerleri bazında tasarruf edilecek alanları belirliyor, sistematik ve sürdürülebilir bir rapor halinde yöneticilere sunuyor.

İşletmenizde elektrik enerjisini yüksek tasarruf oranlarıyla kullanmak istiyorsunuz, fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. AZA Enerji Etüdü ve Tasarruf Raporu uygulaması ile kayıplarınız derhal tespit edebilir ve işletmenizde hangi önlemleri alarak yüksek enerji verimliliğine ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.


Enerji etüdü esnasında, işletmenizin tüm enerji kullanım yerlerini inceliyor, şebeke ve elektrikli teçhizattan kaynaklanan kayıpları tespit ediyor, elektrik enerjisi kullanımını değerlendiriyor, sistemdeki tüm olumsuzlukları saptıyor ve ayrıntılı bir rapor halinde sizlere sunuyoruz. Ayrıca tesisin enerji kullanımına ilişkin değişik veriler üzerinden detaylandırma yaparak personel veya teçhizat kaynaklı kayıpları sıfıra indiriyoruz. 


Konusunda uzman teknik personellerimizce, Otel, Alışveriş Merkezi, Hastane, Fabrika ve benzer işletmelerin enerji aldığı noktadan başlayarak termal kamera, analizör ve diğer ölçüm cihazları ile tüm AG iç tesisatını kontrol ediyor, değiştirilmesi gereken teçhizatları belirleyerek olası arıza ve kesintileri minimum seviyeye indiriyor, elektrik sistemindeki uyumsuzluklar nedeniyle kaybedilen ve önlenmesi mümkün olan enerji sarfiyatını analiz ediyoruz. İstenildiğinde yenilenebilir enerji kaynaklarının işletmeye uygunluğunu ölçüyor, yatırım maliyetlerinin geri dönüş sürelerini hesaplıyoruz.

 

AZA Enerji Danışmanlık, Enerji Etüdü ve Tasarruf Raporu hizmetiyle nasıl enerji tasarrufu yapabileceğinizi ve işletme maliyetlerini düşürebileceğinizi keşfetmek için bize ulaşın.


Bu Konuyla İlgili Anahtar Kelimeler; Enerji Tasarrufu, Enerji Etüdü, Elektrik Faturası, Enerji Tüketimi, Yenilenebilir Enerji, Enerji Verimliliği, Enerji Tasarrufu için Öneriler 

AZA Enerji,Enerji Etüdü ve Tasarrufu

 

AZA Enerji Danışmanlık - AZA Enerji 

Enerji Etüdü ve Tasarrufu